Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна

Факультет Комп’ютерних Наук

Освіта, дослідження та кар'єра у світі сучасних технологій на факультеті комп'ютерних наук

 

«На кафедрі діє грант програми Erasmus / KA107-5FC54ADB на період 2019-2022 р.р. (відп. особа – зав. кафедри М.В. Ткачук) для забезпечення мобільності студентів та викладачів з фінансування у розмірі 12 тис. евро. Це дозволяє фінансувати перебування в Альпен–Адрія університеті (Австрія) двох студентів по 4 місяці для кожного, та також 3-4 викладачів по 7 – 10 днів.

У рамках цього гранту у період з 19.01.2022 р. по 25.01.2022 р. наш університет відвідав Тильман Ройтер, професор Альпен-Адріа університету, м. Клагенфурт (www.aau.at ), Австрія.

З професором Ройтером адміністрацією університету та факультету було проведено низку зустрічей з питань подальшого розвитку зв’язків між університетами та розробки проєкту програми подвійних дипломів для студентів магістратури (double degree master program) за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки.»

Тематики кваліфікаційних робіт бакалаврів Філатова В.В. та Й. Бач (наук. керівник доц. Р.О. Гамзаєв), які були успішно захищені у 2021 р., були пов’язана з розробкою міжнародного австрійсько-українського проекту для створення першого в Україні Web-базованого інтерактивного німецько-українського спеціалізованого словника лексичних паралелей, на основі чого підготована публікація з науковими партнерами з Клагенфуртського університету (Австрія) та Варшавського університету (Польща).