Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна

Факультет Комп’ютерних Наук

Освіта, дослідження та кар'єра у світі сучасних технологій на факультеті комп'ютерних наук

Стартувала реєстрація на EPAM Junior Conference-2023
 /  Новини / Партнерство / Стартувала реєстрація на EPAM Junior Conference-2023

Стартувала реєстрація на EPAM Junior Conference-2023

10 листопада відбудеться традиційна конференція від EPAM University для охочих розпочати свою кар’єру в ІТ. Більше ніж 10 експертів ключових ІТ-спеціальностей розкажуть, з чого починати і як скласти свою дорожню карту в професії – від ідеї до першого проєкту. Конференція відбудеться в онлайн форматі. Участь – безоплатна.

 

Виступи спеціалістів-практиків присвячені головним темам, які найбільше цікавлять початківців: як змінити професію, яку мову програмування вибрати, що вивчати, де практикуватися та як отримати першу роботу. Вони зібрали максимум актуальної та прикладної інформації про старт кар’єри за напрямами Java, Front-End, .NET, Data&Analytics, Software Testing, Test Automation, DevOps, Business Analysis та інших. Участь у заході буде особливо корисна студентам та тим, хто вже має попередній досвід в інших професіях, але прагне дізнатися більше про різні ІТ-напрямами, щоб розвиватися у галузі технологій.

 

Також на конференції учасників чекають:

  • Спеціальний гість конференції — Lukasz Fliegel, Lead Software Engineer at EPAM Poland з порадами, які допоможуть успішно пройти технічне інтерв’ю в міжнародну компанію (мова презентації – англійська)
  • Практичні рекомендації від досвідченого рекрутера: як підготуватися до співбесіди; що не варто писати, а що обов’язково вказувати в CV; які питання і навіщо ставлять рекрутери під час співбесіди
  • Розіграш трьох індивідуальних консультацій із рекрутером для аналізу резюме або профілю в LinkedIn
  • Брендовані подарунки від ЕРАМ University за активну участь в конференції

 

Організаційні деталі:

  • Дата та час: 10 листопада, 11:00-18:00
  • Час проведення може змінитися. За цим та іншими оновленнями щодо конференції варто слідкувати в телеграм каналі EPAM University.
  • Запис конференції буде доступний всім зареєстрованим учасникам, але поставити питання експертам можна лише в прямому ефірі.

 

Зареєструватися та ознайомитися з програмою EPAM Junior Conference можна за посиланням.