Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна

Факультет Комп’ютерних Наук

Освіта, дослідження та кар'єра у світі сучасних технологій на факультеті комп'ютерних наук

Семінар зі Штучного Інтелекту від університету NYCU в Тайвані
 /  Оголошення / Семінар зі Штучного Інтелекту від університету NYCU в Тайвані

Семінар зі Штучного Інтелекту від університету NYCU в Тайвані

 

З метою підтримки громади молодих українських академіків у складний час війни, провідний університет Тайваню Національний Університет Ян Мінь Чао Тунг (National Yang Ming Chiao Tung University, абревіатура – NYCU) проводить семінар зі Штучного Інтелекту за фінансуванням компанії Google. Ми з радістю запрошуємо студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна долучитися до участі в програмі!

Безкоштовний семінар проходитиме взимку цього навчального року в онлайн форматі, учні матимуть можливість відвідати 3 дні лекцій.

Коли :  29-31 січня 2024 р.

Де : в онлайн форматі 

Орієнтовна аудиторія – учні третього та вище курсу бакалаврату та студенти магістратури програмування та інженерних спеціальностей.

Учасники мають добре володіти англійською та проходитимуть відбір за оцінками з профільних предметів (досвід в роботі зі Штучним Інтелектом враховується, але не є обов’язковим).

Після семінару у студентів буде можливість створити проєкт із застосуванням штучного інтелекту. Винагородою переможця конкурсу проєктів стане можливість літньої інтернатури в Університеті NYCU що включає щомісячну стипендію, а також фінансування проживання на Тайвані, квитків та оформлення документів!

Дізнатись більше про програму за посиланням:

Explore AI @ NYCU (explorecsr.ece.nycu.edu.tw)

Дізнатись більше про університет NYCU:

National Yang Ming Chiao Tung University (en.nycu.edu.tw)

Організаторами цієї програми і семінару є Каррсон Фанг (mcube.lab.nycu.edu.tw), професор факультету Електронної та Комп’ютерної Інженерії, та українські студенти факультету Комп’ютерних Наук Дмитро Івахненков (dmytro.ivakhnenkov@gmail.com) та факультету Електронної та Комп’ютерної Інженерії Марія Леонтьєва (mariia.leontieva@gmail.com).

Ми охоче відповімо на питання щодо програми!

Будь ласка, не зволікайте звʼязатися з нами!