Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна

Факультет Комп’ютерних Наук

Освіта, дослідження та кар'єра у світі сучасних технологій на факультеті комп'ютерних наук

30 вересня 2023 року в Єрмілов Центру відбувся захід “Світ науки в Каразінському університеті”
 /  Події / 30 вересня 2023 року в Єрмілов Центру відбувся захід “Світ науки в Каразінському університеті”

30 вересня 2023 року в Єрмілов Центру відбувся захід “Світ науки в Каразінському університеті”

Події

30 вересня 2023 року в приміщенні Єрмілов Центру відбувся важливий захід, що неодмінно зачарував всіх учасників –               “Світ науки в Каразінському університеті”.

Головна мета заходу була наочно познайомити дітлахів та їх батьків із науковою діяльністю та новітніми досягненнями університету. І це завдання вдалося на всі сто відсотків. Відвідувачі мали можливість особисто доторкнутися до вивчення науки.

Факультет комп’ютерних наук у межах заходу організував проведення наукової виставки з залученням рекламно-інформаційного пристрою “Глобус”, та демонстрації роботи 3D-принтера та 3D-сканера.

(Організатори завідувачі лаборторій Артюх О. А., Бахмут О. В. та наші студенти четвертого курсу групи КУ-41 Дьоміна К., Щедрин М., Шульга Д.)

Особливими моментами заходу були цікаві доповіді та презентації. Зокрема, завідувач кафедри ЕУС Хруслов М.М. здійснив захоплюючу доповідь “Введення в Internet of things”, а доцент кафедри ТПС Стрелець В.Є. підготувала презентацію на тему “Штучний інтелект. Витоки і сучасність”. Також проводилися консультації для потенційних абітурієнтів під керівництвом доцента кафедри ТПС Стрелець В. Є. та старшого викладача кафедри ТПС Мороз О. Ю.

Цей захід став важливим кроком у сприянні науковій свідомості та зацікавленості молодого покоління у сфері інновацій та технологій. Нехай ця енергія та палкість дітлахів перетвориться на нові наукові відкриття в майбутньому!

P. S. Дякуємо за підтримку в.о.декана Узлова Д. Ю. та заст. декана з наукової роботи Толстолузьку О. Г.